1. Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Media mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia korzystało z nich nasze młode pokolenie.
2. We wtorek, 23 września, przypada liturgiczne wspomnienie Świętego Ojca Pio, który z najwyższą czcią pochylał się nad Eucharystią i nad wszystko kochał Matkę Najświętszą.
3. Zapraszamy w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
4. W piątek o godz. 17.00 spotkanie oazowe dla grupy młodszej, po Mszy Św. dla grupy młodzieżowej.
5. Dziękuję parafianom z rejonu 43 za sprzątanie kościoła i kwiaty nowożeńcom. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła w sobotę proszę parafian rejonu 44 z numerów od 467A do 478A.
6. Dzisiaj modlitwę różańcową prowadzi Róża św. Szczepana, a w następną niedzielę proszę Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
7. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca w sobotę 27 września na Kalwarię Pacławską, wyjazd o godz. 7.15 z parkingu przy krzyżówce (koszt autobusu 40 zł od osoby). Prosimy zabrać ze sobą krzesełko do siedzenia i własny prowiant.
8. Dzisiaj składka inwestycyjna – Bóg zapłać za złożone ofiary.
9. Zapraszamy dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 12.00. Dzieci otrzymają poświęcone różańce.
10. Na stoliku za ławkami jest nowa prasa katolicka – dzisiaj darmowa.
11. Intencje














