1. Rozpoczęły się wakacje. Uczniom i Nauczycielom życzymy odnowienia sił fizycznych oraz pogłębienia wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie zachwytu nad pięknem świata stworzonego przez Boga oraz świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Zmartwychwstały Chrystus i Jego Matka.
2. Jutro zakończenie nabożeństw czerwcowych. Uczcimy Najśw. Serce Jezusa dzisiaj o godz. 15,30; a o 16,00 msza św.
3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek i I Sobota lipca. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w czwartek od 17,00 oraz na adorację I Piątkową do godz. 21,00 a także na nabożeństwo I Sobotnie z medytacją o godz. 17,15.
3. Okazja do spowiedzi codziennie; w czwartek i piątek od 17,00. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych.
4. W piątek z Przemyśla, a niedzielę z Łańcuta, wyrusza Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jest prośba o modlitewne włączenie się w Pielgrzymkę.
5. W następną niedzielę za 2 tygodnie 13 lipca będziemy przeżywać nasz główny odpust parafialny ku czci św. Małgorzaty Antiocheńskiej – męczennicy. Msze św. będą: w porządku niedzielnym, suma z procesją o 10,30. Kaznodzieją na wszystkich mszach św. i głównym Celebransem będzie ks. Marek Kapłon – misjonarz pracujący w Kamurunie. Po mszach św. będzie można złożyć ofiarę jako wsparcie jego pracy misyjnej.
6. Bardzo proszę, aby mimo wakacji, nie brakło dzieci sypiących kwiaty, ministrantów, młodzieży i dorosłych do chorągwi i feretronów, oraz mężczyzn do baldachimu. Cieszę się, że będzie także nasz chór.
7. Dziękuję parafianom z rejonu 31 i Nowożeńcom za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty.
8. W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła w sobotę parafian z rejonu 32 z numerów od 352 do 362.
9. Dzisiaj modlitwę różańcową prowadzi Róża św. Cecylii a w następną niedzielę proszę Różę św. Dominiki.
10. Na stolikach za ławkami jest nowa prasa katolicka.
11. Intencje.
Intencje 30.06. – 06.07.2025r.
RANO 7,00
Poniedz.1) + Roman Bytnar ( od wnuka Piotra z rodziną )
2) + Franciszek Zembroń ( od Uczestników pogrzebu )
Wtorek + Halina, Zofia, Adam Szpunar
Środa + Franciszka, Jan Pusz
Czwartek + Jan Słonina ( od rodziny Nowickich )
Piątek + Roman Bytnar ( od rodzin: Smycz i Rzeszutek )
Sobota 1) + Krystyna Olech ( od rodziny Drzał )
2) + Franciszek Zembroń ( od rodziny Michnów )
WIECZOREM 18.00
Poniedz.+ Jan Słonina ( od syna Marka z rodziną )
Wtorek 1) O zdrowie, błogosł. Boże i opiekę Maryi dla Anny
- Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławięństwo Boże i opiekę Maryi
dla Agaty i Krzysztofa w 30 roczn. ślubu.
Środa 1) + Roman Bytnar ( od rodziny Nicponiów )
2) + Franciszek Zembroń ( od Danuty z rodziną )
Czwartek 1) + Zofia Cyran
2) + Franciszek Zembroń ( od brata i bratowej Tadeusza i Heleny )
Piątek 1) Dziękczynna za lata posługi ks. prob. Feliksa w naszej parafii
2) + Franciszek Zembroń ( od Anny i Jakuba Bem oraz Piotra Rokosza )
Sobota W intencji wynagradzającej Niepokal. Sercu Maryi za grzechy
NIEDZIELA
7,30 1) + Józef Blajer ( 4 roczn. )
2) + Franciszek Zembroń ( od Heleny i Eugeniusza )
10,30 W intencji Parafian
12,00 Dziękczynna z okazji 60 roczn. ślubu Staanisławy i Wojciecha z prośbą
o błogosł. Boże i opiekę Maryi na dalsze lata
16,00 Dziękczynna z okazji 56 roczn. ślubu Anny i Piotra z prośbą
o błogosł. Boże i opiekę Maryi na dalsze lata